1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Evinizin konforunda ingilizce dersi!

Konusu 'Dil Dersi Verenler ve Alanlar' forumundadır ve EsinY tarafından 3 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. EsinY

EsinY New Member

Beğenileri:
    0
    ingilizce öğrenmek için öğretmenle yüzyüze gelmek artık nerede olursanız olun çok kolay!

Benim adım Esin, şu an Amsterdam Konservatuvarı'nda jazz keman bölümünde okuyorum ve Skype üzerinden ders yapmanın son derece efektif bir metod olduğunu bir sürü kez hem kendi öğrenimimde hem de kendim öğretirken deneyimledim. Uzaktan eğitim şeklinde sadece yabancı dil öğrencilerim değil, keman öğrencilerim de var ve kendim de bu şekilde ders alıyorum.

ingilizce deneyimimi pratik anlamda örneklemem gerekirse, aktif olarak çevirmenlik yapıyorum, şu an malum, Hollanda'da okuyorum, eşim de Portekizli; sonuç olarak evde, işte, okulda, her yerde ingilizce kullanıyorum :) Toefl IBT sonucum da 120 üzerinden 108.

Dil öğrenmeye yeni başlayanlar için de, seviyesini ilerletmek isteyenler için de, evde koltuğunda çayını yudumlarken ders yapma keyfini tatmak isteyenler için de Skype'ım her zaman açık :)

öğretmek benim için çok keyifli bir aktivite. Dersleri öğrencinin isteği doğrultusunda biçimlendirip öğrencinin sıkılmadan öğrenmesi için hangi yoldan yürümemiz gerektiğini bulmak benim için çok önemli.

Ayrıca öğrenme amacınız ne olursa olsun, benim öğrencilerime vermeye çalıştığım en önemli özellik Türkçe'den çevirerek konuşmak/yazmak değil ama ingilizce düşünmeyi öğrenmek.

Ders ücreti öğrencimin ne sıklıkta ders yapmak istediğine göre değişiklik gösteriyor bu yüzden mesajda belirtmiyorum.

iletişim için mail de atabilirsiniz. Adresim esin.yardimli@gmail.com .

Herkese öğrenim hayatlarında bol şans :)

Esin Yardımlı Alves Pereira

Sayfayı Paylaş