1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

NEDEN AVUSTRALYA'DA EĞİTİM ALMALISINIZ?

Konusu 'Yurtdışında İngilizce Eğitimi' forumundadır ve İngilizceBankasi tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. İngilizceBankasi

Yönetici

Beğenileri:
    7
    NEDEN AVUSTRALYA'DA EĞİTİM ALMALISINIZ?
    DİL EĞİTİMİNİZİ ALIRKEN ÇALIŞMA İMKANINIZ MEVCUT...DÜNYANIN EN GÜVENİLİR ÜLKELERİNDEN BİRİ...VE SÜREKLİ ILIMAN BİR İKLİMDESİNİZ...KISACASI ALDIĞINIZ EĞİTİM DÜNYA STANDARTLARINDA...
    PEKİ SİZ KENDİNİZİ NEREDE GÖRMEK İSTERSİNİZ?

daha fazla bilgi için info @ ingilizcebankasi.com

2. ahmetb123

ahmetb123 New Member

Beğenileri:
    0
    bende daha önce avustralya'ya gittim istanbul lisan merkezi aracılığıyla ve baya memnun kaldım. avustralya çok güzel bir ülke insanları sıcak kanlı ve amerika,ingilitere yada kanada'da alıcağınız eğitim ücretlerine göre çok uygun. yazları biraz sıcak olabiliyor ama sorun yok türkiyedeki sıcaklıkla hemen hemen aynı diyebilirim. hem havası felanda istanbula göre kat kat temiz ve kızları da çok güzel :DDD upper seviyesinde iken gittiğim ingilizcem şu an nerdeyse anadilim gibi diyebilirim :) incelemek isteyen arkadaşlar bu linkten bakıp daha fazla fikir edinebilir http://www.ilmyurtdisiegitim.com/se...lian-institute-of-professional-education.html

Sayfayı Paylaş