1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Yurtdışı eğitim danşmanlığı

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve eduvizyon tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. eduvizyon

eduvizyon Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Beğenileri:
    0
    Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, insan ilişkilerinin her şeyden daha öncelikli olduğuna inanan bir kaç insanın bir araya gelerek, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.
    Yurtdışı eğitim sektöründe geçirmiş olduğumuz 14 yıllık bir birikimle kurulan Edu Vizyon ingiltere, Amerika, Malta, Kanada, Avustralya, Almanya gibi bir çok ülkede prestijli eğitim kurumları ile birlikte hareket etmektedir. Yurtdışı eğitim düşüncesinde ki sizlere danışmanlık ederken temel çabamız, kesinlikle beklenti ve hedeflerinize en uygun yurtdışı eğitim programlarını sizlere doğru ve eksiksiz bir şekilde sunabilmektir.

Kazanmanın insan kazanmakla başladığına inanan Edu Vizyon çalışanları, iyi iletişimin yurtdışı eğitim de ilk hedef olduğuna inanır ve tüm işlemleriniz boyunca sizlerle kesintisiz bir iletişim kurmayı hedeflemektedir.

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışı dil okulları, yurtdışı mesleki yabancı dil kursları, yurtdışında üniversite & master , sertifika ve diploma programları …gibi temel yurt dışı eğitim programlarında ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır..
    Yurtdışında eğitim planlarınızı sizden dinlemek ve bu alanda sizlere bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak adına sizleri de Edu Vizyon ‘da görmekten mutluluk duyacağız.

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Cevizlik Mahallesi Ebu Ziya Caddesi Oğuz Apt. No: 51 D: 1
    34142 Bakırköy – Istanbul – TURKEY
    Tel : + 90 212 543 58 06
    Mobile : + 90 535 712 07 90
    http://www.eduvizyon.com/

Collapse Signature Expand Signature
  2. İngilizceBankasi

Yönetici

Beğenileri:
    7
    İzmir ve Denizli de Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı konusunda ücretsiz hizmet almak istiyorsanız
    daha fazla bilgi için

http://maylaabroad.com/

Sayfayı Paylaş