Ed Sheeran "Thinking Out Loud" Şarkı Sözü ve Çevirisi

When your legs don't work like they used to before/ Artık bacakların tutmadığında
And I can't sweep you off of your feet/ Ve artık ayaklarını yerden kesemediğimde
Will your mouth still remember the taste of my love/ Hala aşkımın tadını hatırlayacak mı dudakların
Will your eyes still smile from your cheeks / Hala gözlerinin içi gülecek mi?

And darling I will be loving you 'til we're 70/ Sevgilim seni biz 70 olana kadar bile seveceğim
And baby my heart could still fall as hard at 23/ Ve kalbim yine sanki 23 yaşındaymışız gibi hızlı atacak
And I'm thinking 'bout how people fall in love in mysterious ways/ İnsanların nasıl gizemli şekillerde aşık olduğunu düşünüp duruyorum
Maybe just the touch of a hand/ Bazen bir elin dokunuşuyla bile.
Oh me I fall in love with you every single day/Bense her gün sana aşık olup duruyorum
And I just wanna tell you I am /Ve söylemek istiyorum bunu

So honey now/ Tatlım o yüzden şimdi
Take me into your loving arms/ Sevgi dolu kollarına al beni
Kiss me under the light of a thousand stars/Beni öp binlerce yıldızın altında
Place your head on my beating heart/ Başını küt küt atan kalbimin üstüne yasla
I'm thinking out loud/ Sesli düşünüyorum
Maybe we found love right where we are / Belki de tam burada olduğumuz yerde bulmuşuzdur aşkı

When my hair's all but gone and my memory fades/ Saçlarım dökülüp,anılardan silindiğimde
And the crowds don't remember my name/Ve kalabalıklar artık adımı hatırlamadığında
When my hands don't play the strings the same way, mm/ Ellerim artık gitar çalmama izin vermediğinde
I know you will still love me the same /Biliyorum ki sen beni yine eskisi kadar seveceksin

Cause honey your soul can never grow old, it's evergreen/ Çünkü tatlım senin ruhun asla yaşlanamaz,her daim yemyeşil
Baby your smile's forever in my mind and memory /Bebeğim gülümsemen sonsuza kadar aklımda ve anılarımda

I'm thinking 'bout how people fall in love in mysterious ways/ İnsanların nasıl gizemli şekillerde aşık olduğunu düşünüp duruyorum
Maybe just the touch of a hand/ Bazen bir elin dokunuşuyla bile.
Oh me I fall in love with you every single day/Bense her gün sana aşık olup duruyorum
And I just wanna tell you I am /Ve söylemek istiyorum bunu

So honey now/ Tatlım o yüzden şimdi
Take me into your loving arms/ Sevgi dolu kollarına al beni
Kiss me under the light of a thousand stars/Beni öp binlerce yıldızın altında
Place your head on my beating heart/ Başını küt küt atan kalbimin üstüne yasla
I'm thinking out loud/ Sesli düşünüyorum
Maybe we found love right where we are / Belki de tam burada olduğumuz yerde bulmuşuzdur aşkı